Recent News

Na stronie mysticum.pl znajduje się oferta rytuałów miłosnych, finansowych, oczyszczających. W ofercie znajdują się między innymi:

-Spętanie miłosne 500-700 zł

-Rytuał miłosny na konkretną osobę 400 zł

-Rytuał egipski 500-1000 zł

-Rytuał Wiccański 500-1000 zł

-Rytuał Voodoo – 700 zł

Jeśli ktoś korzystał, prosze o zostawienie komentarza.

News Reporter

18 thoughts on “Mysticum opinie

  1. Ponad tydzień temu zamówiłam spętanie miłosne. Teraz czekam na efekty. Będę Was informowac na bieżąco.

  2. Majka, czy widzisz już jakieś zmiany? Od dłuższego czasu poszukuję skutecznego rytualisty i również zastanawiam się nad zamówieniem spętania miłosnego.

  3. Tak, odzyskałam kontakt z meżczyzną, którego chcę odzyskać, dwa razy spotkaliśmy się. Mocno licze na dalsze rezultaty.

  4. Witam. Opiszę dokładniej swoją sytuację. Poznałam Jarka jak miałam 22 lata, on był ode mnie 4 lata starszy. Spotykaliśmy się przez 3 miesiące, po czym zostaliśmy parą. Układało się między nami różnie przez 4 lata, aż w końcu po tym okresie on mnie zdradził. Byłam zdruzgotana, nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Płakałam dniami i nocami. Zaczęłam szukać sposobów, aby go odzyskać i w taki sposób znalazłam stronę mysticum.pl. Zdecydowałam że zamówię spętanie miłosne. Przez 3 tygodnie od odprawienia nie działo się nic. Potem sytuacja zaczęła się powoli poprawiać. On odnowił ze mną kontakt i mnie przeprosił. Zaczęlismy znowu pisac ze sobą. W końcu on zaczął błagać mnie o kolejną szansę. Zgodziłam się na to, po czym pojechaliśmy na wspólną wycieczkę. Od tego czasu minęły dwa miesiące i staram się mu wybaczyć to co zrobił.

  5. W moim przypadku pomógł rytuał egipski. Już po niespełna dwóch tygodniach, facet napisał do mnie z prośbą o spotkanie. Rzecz jasna, zgodziłam się. Spotykaliśmy się w taki sposób regularnie przez kilka tygodni. Następnie odbyliśmy powazną rozmowe, podczas której wyjaśniliśmy sobie wszystkie nieporozumienia, przez które wcześniej się rozeszliśmy. Doszliśmy do wspolnego wniosku, aby ponownie być ze sobą. Jesteśmy parą od 5 tygodni i jak na razie wszystko jest w porządku.

  6. Dziękuję za odpowiedź. Też prawdopodobnie skorzystam z tego rytuału, ponieważ 2 miesiące temu odszedł ode mnie mężczyzna, z którym planowałam przyszłość.

  7. Witam wszystkich. Mogę polecić rytuał egipski z mysticum, dzięki temu zaklęciu odzyskałam mężczyzne, który zostawił mnie dla innej kobiety. Pozdrawiam.

  8. Witam. Skorzystałam ze strony mysticum.pl i potwierdzam działanie. Zamówiłam spętanie miłosne, ponieważ mężczyzna odszedł do innej kobiety. Na odchodne powiedział mi że do siebie nie pasujemy. Byliśmy razem przez dwa lata. Nie potrafiłam pogodzić się z jego decyzją. Na szczęscie po spętaniu miłosnym, sytuacja zaczęła się stopniowo poprawiać. Po miesiącu on odszedł od tamtej kobiety. Zaczęliśmy ponownie spotykać się ze sobą. Tak było przez ponad sześć tygodni, po czym on wreszcie zaproponował, abyśmy znowu oficjalnie zostali parą. Bardzo dziękuję za odprawienie skutecznego zaklecia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *